Головна Сервіси для юристів ... Закони Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні Стаття 3. Інвалідність як міра втрати здоров’я визначається шляхом експертного обстеження в органах медико-соціальної експертизи центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я. Стаття 3. Інвалідність як міра втрати здоров’я виз...

Стаття 3. Інвалідність як міра втрати здоров’я визначається шляхом експертного обстеження в органах медико-соціальної експертизи центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.

Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

{Частина перша статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5462-VI від 16.10.2012 }

Положення про медико-соціальну експертизу затверджується Кабінетом Міністрів України з урахуванням думок громадських об’єднань осіб з інвалідністю.

{Частина друга статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5462-VI від 16.10.2012 }

Попередня

3/48

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст