Головна Сервіси для юристів ... Закони Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей Стаття 8. Поновлення та отримання документів, що посвідчують особу Стаття 8. Поновлення та отримання документів, що п...

Стаття 8. Поновлення та отримання документів, що посвідчують особу

Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей (ЗМІСТ) Інші закони
 • 363

  Переглядів

 • 363

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Бездомні особи, які не мають паспортного документа, звертаються для поновлення в установленому порядку документів, що посвідчують особу, до органів реєстрації за територіальним розташуванням центрів обліку, де вони перебувають на обліку, або закладів, де їм надали тимчасовий притулок.

  Органи реєстрації у строки, встановлені законодавством, повинні видати бездомному, який є громадянином України, паспорт громадянина України.

  2. Поновлення та видача документів іноземцям, особам без громадянства і безпритульним дітям здійснюються відповідно до законодавства.

  Попередня

  8/29

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст