Головна Сервіси для юристів ... Закони Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей Стаття 18. Суб’єкти, які забезпечують реінтеграцію бездомних осіб Стаття 18. Суб’єкти, які забезпечують реінтеграцію...

Стаття 18. Суб’єкти, які забезпечують реінтеграцію бездомних осіб

Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Суб’єктами, які забезпечують реінтеграцію бездомних осіб, є юридичні особи різних форм власності, фізичні особи, які здійснюють таку діяльність.

{Частина перша статті 18 в редакції Закону № 5462-VI від 16.10.2012 }

2. Центральні та місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень організовують роботу з профілактики бездомності, соціального захисту бездомних осіб та їх реінтеграції і здійснюють контроль за діяльністю суб’єктів, що надають послуги цій категорії осіб.

Координацію роботи із соціального захисту бездомних осіб здійснює центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення.

Попередня

18/29

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст