Головна Сервіси для юристів ... Закони Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей Стаття 29. Фінансування заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб і безпритульних дітей Стаття 29. Фінансування заходів, спрямованих на со...

Стаття 29. Фінансування заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб і безпритульних дітей

Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Фінансування заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб і безпритульних дітей, здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів. Додаткове фінансування здійснюється за рахунок залучення коштів об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій, благодійних організацій та фізичних осіб.

2. Органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади можуть надавати на конкурсних засадах бюджетні кошти для здійснення об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями недержавної форми власності заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб і безпритульних дітей.

Правила проведення конкурсів на отримання бюджетних коштів для здійснення зазначених заходів встановлюються органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади.

З переможцями конкурсу укладаються договори щодо умов і обсягу фінансування заходів та порядку їх проведення.

Президент України

В.ЮЩЕНКО

м. Київ
2 червня 2005 року
№ 2623-IV


Попередня

29/29

Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст