22
Головна Сервіси для юристів ... Закони Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю Стаття 14. Використання учасників організованих злочинних угруповань у боротьбі з організованою злочинністю Стаття 14. Використання учасників організованих зл...

Стаття 14. Використання учасників організованих злочинних угруповань у боротьбі з організованою злочинністю

Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Для здійснення заходів боротьби з організованою злочинністю учасники організованих злочинних угруповань можуть залучатися до співробітництва в порядку, визначеному Законом України "Про оперативно-розшукову діяльність" та Кримінальним процесуальним кодексом України.

2. Учасник організованого злочинного угруповання може бути частково або повністю звільнений від кримінальної відповідальності та покарання у випадках, передбачених Кримінальним кодексом України, якщо він у процесі оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування чи судового провадження сприяє викриттю організованих злочинних угруповань та вчинених ними кримінальних правопорушень, притягненню винних до відповідальності, відшкодуванню шкоди фізичним чи юридичним особам або державі.

{Пункт 2 статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

{Стаття 14 в редакції Закону № 4652-VI від 13.04.2012 }

Попередня

14/26

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст