Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону археологічної спадщини Стаття 2. Законодавство України про охорону археологічної спадщини Стаття 2. Законодавство України про охорону археол...

Стаття 2. Законодавство України про охорону археологічної спадщини

Про охорону археологічної спадщини (ЗМІСТ) Інші закони
 • 371

  Переглядів

 • 371

  Переглядів

 • Додати в обране

  Законодавство України про охорону археологічної спадщини складається з Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України "Про охорону культурної спадщини", міжнародних договорів України з питань охорони археологічної спадщини, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, цього Закону та інших нормативно-правових актів України.

  Попередня

  2/24

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст