Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону археологічної спадщини Стаття 11. Науковий звіт дослідника археологічної спадщини Стаття 11. Науковий звіт дослідника археологічної ...

Стаття 11. Науковий звіт дослідника археологічної спадщини

Про охорону археологічної спадщини (ЗМІСТ) Інші закони
 • 354

  Переглядів

 • 354

  Переглядів

 • Додати в обране

  Археолог, який здійснює археологічне дослідження на території України, надає до початку наступного польового сезону науковий звіт про виконані в попередньому польовому сезоні археологічні роботи органу, що видав дозвіл, та визначеним Кабінетом Міністрів України державній архівній установі чи архівному підрозділу державної наукової установи.

  Вимоги до складення та порядку подання наукового звіту затверджуються вченою радою Інституту археології Національної академії наук України.

  Наукові звіти підлягають довічному зберіганню.

  {Стаття 11 в редакції Закону № 2518-VI від 09.09.2010 }

  Попередня

  13/24

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст