Головна Сервіси для юристів ... Закони Про наукову і науково-технічну експертизу Стаття 4. Суб’єкти наукової і науково-технічної експертизи Стаття 4. Суб’єкти наукової і науково-технічної ек...

Стаття 4. Суб’єкти наукової і науково-технічної експертизи

Про наукову і науково-технічну експертизу (ЗМІСТ) Інші закони
  • 785

    Переглядів

  • 785

    Переглядів

  • Додати в обране

    Суб’єктами наукової і науково-технічної експертизи є замовники, організатори експертизи, а також експерти.

    Замовниками наукової і науково-технічної експертизи можуть бути державні органи і органи місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації, громадяни, заінтересовані у проведенні такої експертизи.

    {Частина друга статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1069-XIV від 21.09.99 , № 5460-VI від 16.10.2012 }

    Замовники можуть вступати у відносини з експертами безпосередньо або через організаторів експертизи на підставі договорів або доручень.

    Замовники наукової і науково-технічної експертизи формують завдання на проведення експертизи, забезпечують оплату витрат на її проведення, оплату праці експертів або послуг організаторів експертизи.

    Організаторами наукової та науково-технічної експертизи є фізичні та юридичні особи, які на підставі доручення або договору з замовниками організовують та проводять експертизу і подають експертні висновки.

    Експертизу можуть проводити:

    органи виконавчої влади у межах своєї компетенції;

    {Абзац другий частини шостої статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1069-XIV від 21.09.99 }

    підприємства, установи та організації всіх форм власності, тимчасові творчі колективи, що здійснюють наукову і науково-технічну діяльність, спеціалізовані експертні організації;

    окремі експерти, групи експертів та експертні ради.

    {Абзац четвертий частини шостої статті 4 в редакції Закону № 1069-XIV від 21.09.99 }

    Експертами є фізичні особи, які мають високу кваліфікацію, спеціальні знання і безпосередньо здійснюють наукову чи науково-технічну експертизу та несуть персональну відповідальність за достовірність і повноту аналізу, обгрунтованість рекомендацій відповідно до вимог завдання на проведення експертизи.

    Експертні ради обов’язково створюються для проведення наукової і науково-технічної експертизи проектів міждержавних, державних цільових програм.

    {Статтю 4 доповнено частиною восьмою згідно із Законом № 1069-XIV від 21.09.99 ; в редакції Закону № 3421-IV від 09.02.2006 }

    Не дозволяється поєднання в одній особі функцій автора розробки чи іншим чином заінтересованої особи та її експерта.

    Попередня

    4/37

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати