Главная Сервисы для юристов ... Законы Про наукову і науково-технічну експертизу Стаття 4. Суб’єкти наукової і науково-технічної експертизи Стаття 4. Суб’єкти наукової і науково-технічної ек...

Стаття 4. Суб’єкти наукової і науково-технічної експертизи

Про наукову і науково-технічну експертизу (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 448

    Просмотров

  • 448

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    Суб’єктами наукової і науково-технічної експертизи є замовники, організатори експертизи, а також експерти.

    Замовниками наукової і науково-технічної експертизи можуть бути державні органи і органи місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації, громадяни, заінтересовані у проведенні такої експертизи.

    {Частина друга статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1069-XIV від 21.09.99 , № 5460-VI від 16.10.2012 }

    Замовники можуть вступати у відносини з експертами безпосередньо або через організаторів експертизи на підставі договорів або доручень.

    Замовники наукової і науково-технічної експертизи формують завдання на проведення експертизи, забезпечують оплату витрат на її проведення, оплату праці експертів або послуг організаторів експертизи.

    Організаторами наукової та науково-технічної експертизи є фізичні та юридичні особи, які на підставі доручення або договору з замовниками організовують та проводять експертизу і подають експертні висновки.

    Експертизу можуть проводити:

    органи виконавчої влади у межах своєї компетенції;

    {Абзац другий частини шостої статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1069-XIV від 21.09.99 }

    підприємства, установи та організації всіх форм власності, тимчасові творчі колективи, що здійснюють наукову і науково-технічну діяльність, спеціалізовані експертні організації;

    окремі експерти, групи експертів та експертні ради.

    {Абзац четвертий частини шостої статті 4 в редакції Закону № 1069-XIV від 21.09.99 }

    Експертами є фізичні особи, які мають високу кваліфікацію, спеціальні знання і безпосередньо здійснюють наукову чи науково-технічну експертизу та несуть персональну відповідальність за достовірність і повноту аналізу, обгрунтованість рекомендацій відповідно до вимог завдання на проведення експертизи.

    Експертні ради обов’язково створюються для проведення наукової і науково-технічної експертизи проектів міждержавних, державних цільових програм.

    {Статтю 4 доповнено частиною восьмою згідно із Законом № 1069-XIV від 21.09.99 ; в редакції Закону № 3421-IV від 09.02.2006 }

    Не дозволяється поєднання в одній особі функцій автора розробки чи іншим чином заінтересованої особи та її експерта.

    Предыдущая

    4/37

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст