Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національну гвардію України Стаття 24. Контроль за діяльністю Національної гвардії України та нагляд за додержанням законності в її діяльності Стаття 24. Контроль за діяльністю Національної гва...

Стаття 24. Контроль за діяльністю Національної гвардії України та нагляд за додержанням законності в її діяльності

Про Національну гвардію України (ЗМІСТ) Інші закони
 • 457

  Переглядів

 • 457

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Контроль за діяльністю Національної гвардії України, а також демократичний цивільний контроль за Національною гвардією України здійснюються відповідно до законодавства.

  2. Нагляд за додержанням законів у діяльності Національної гвардії України здійснюється прокурором шляхом реалізації повноважень щодо нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

  {Частина друга статті 24 в редакції Закону № 1697-VII від 14.10.2014 }

  Попередня

  25/25

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст