Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національну гвардію України Стаття 11. Обмеження, встановлені для військовослужбовців Національної гвардії України Стаття 11. Обмеження, встановлені для військовослу...

Стаття 11. Обмеження, встановлені для військовослужбовців Національної гвардії України

Про Національну гвардію України (ЗМІСТ) Інші закони
 • 764

  Переглядів

 • 764

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Військовослужбовці Національної гвардії України на період військової служби зупиняють членство в політичних партіях та професійних спілках.

  2. Військовослужбовці Національної гвардії України можуть бути членами громадських об’єднань, крім об’єднань, статутні положення яких суперечать засадам діяльності Національної гвардії України, а також брати участь у їх роботі у вільний від обов’язків військової служби час.

  3. Організація військовослужбовцями Національної гвардії України страйків і участь у їх проведенні не допускаються.

  Попередня

  12/25

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст