Головна Сервіси для юристів ... Закони Про насіння і садивний матеріал Стаття 12-1. Вимоги до реєстрів системи насінництва та розсадництва Стаття 12-1. Вимоги до реєстрів системи насінництв...

Стаття 12-1. Вимоги до реєстрів системи насінництва та розсадництва

Про насіння і садивний матеріал (ЗМІСТ) Інші закони
 • 510

  Переглядів

 • 510

  Переглядів

 • Додати в обране

  Для належного функціонування системи насінництва та розсадництва центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну аграрну політику, забезпечує ведення в електронній формі та є держателем таких державних реєстрів:

  Реєстр суб’єктів насінництва та розсадництва;

  Реєстр аудиторів із сертифікації (агрономів-інспекторів);

  Реєстр сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал;

  Реєстр органів з оцінки відповідності.

  Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну аграрну політику, може визначити державне підприємство, установу чи організацію, що належить до сфери його управління, адміністратором реєстрів, передбачених цією статтею.

  {Статтю 12 - 1 доповнено новою частиною згідно із Законом № 2763-IX від 16.11.2022 }

  Відомості, що містяться у зазначених державних реєстрах, є відкритими і загальнодоступними.

  Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну аграрну політику, забезпечує вільний, цілодобовий і безоплатний доступ до відомостей, що містяться у зазначених реєстрах, через мережу Інтернет.

  Відомості державних реєстрів, передбачених частиною першою цієї статті, отримані шляхом доступу до них через мережу Інтернет:

  мають статус офіційної інформації центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну аграрну політику;

  не потребують будь-якого додаткового підтвердження центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну аграрну політику;

  можуть використовуватися будь-якими органами державної влади та органами місцевого самоврядування, фізичними особами, фізичними особами - підприємцями, юридичними особами.

  Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну аграрну політику, надає суб’єктам видачі сертифікатів на насіння та садивний матеріал право внесення відомостей до Реєстру сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал при здійсненні сертифікації насіння і садивного матеріалу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

  {Закон доповнено статтею 12 - 1 згідно із Законом № 864-VIII від 08.12.2015 }

  Попередня

  13/37

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст