Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Митний тариф України Стаття 1. Цим Законом встановлюється Митний тариф України { групи 01-49 ; групи 50-97 } (додається). Стаття 1. Цим Законом встановлюється Митний тариф ...

Стаття 1. Цим Законом встановлюється Митний тариф України { групи 01-49 ; групи 50-97 } (додається).

Про Митний тариф України (ЗМІСТ) Інші закони
 • 598

  Переглядів

 • 598

  Переглядів

 • Додати в обране

  Митний тариф України є невід’ємною частиною цього Закону та містить перелік ставок загальнодержавного податку - ввізного мита на товари, що ввозяться на митну територію України і систематизовані згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД), складеною на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів.

  Попередня

  7/9

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст