Головна Сервіси для юристів ... Закони Про карантин рослин Стаття 36. Вимоги до імпортних і транзитних вантажів Стаття 36. Вимоги до імпортних і транзитних вантаж...

Стаття 36. Вимоги до імпортних і транзитних вантажів

Про карантин рослин (ЗМІСТ) Інші закони
  • 499

    Переглядів

  • 499

    Переглядів

  • Додати в обране

    Імпортні і транзитні вантажі з об’єктами регулювання повинні відповідати таким вимогам:

    бути вільними від карантинних організмів;

    супроводжуватися оригіналом фітосанітарного сертифіката або фітосанітарного сертифіката на реекспорт;

    {Абзац третій частини першої статті 36 в редакції Закону № 2246-IX від 12.05.2022 }

    {Абзац четвертий частини першої статті 36 виключено на підставі Закону № 867-VIII від 08.12.2015 }

    не походити з об’єкта або зони виробництва чи переміщуватися через зону, на яку поширюється карантинний режим, що підтверджується іноземною національною організацією захисту рослин країни - експортера або транзиту.

    У разі якщо імпортний або транзитний вантаж з об’єктами регулювання був доставлений або зберігався, перепаковувався чи розділявся в іншій країні, крім оригіналу фітосанітарного сертифіката на реекспорт він супроводжується оригіналом міжнародного фітосанітарного сертифіката з країни походження або його завіреної копії.

    Якщо імпортний або транзитний вантаж з об’єктами регулювання був імпортований у кілька країн та у зв’язку з цим було видано кілька фітосанітарних сертифікатів на реекспорт, такі вантажі, крім оригіналу або завіреної копії фітосанітарного сертифіката, виданого в країні походження, повинні супроводжуватися оригіналом фітосанітарного сертифіката на реекспорт.

    Якщо на відміну від країни призначення країна реекспорту не вимагає фітосанітарного сертифіката країни походження на відповідний вантаж, то він супроводжується оригіналом фітосанітарного сертифіката на реекспорт.

    Дозволяється імпорт без фітосанітарного сертифіката у поштових відправленнях, ручній поклажі та багажі пасажирів, членів екіпажів морських, річкових та повітряних суден, транспортних засобів свіжих або сушених фруктів та овочів (крім картоплі) у кількості, що не перевищує двох кілограмів кожного виду.

    {Статтю 36 доповнено частиною п’ятою згідно із Законом № 2501-VIII від 10.07.2018 }

    Дозволені до ввезення без переміщення за межі транспортних засобів об’єкти регулювання для продовольчих цілей членів екіпажів морських, річкових та повітряних суден, автомобільних та залізничних засобів.

    {Статтю 36 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 2501-VIII від 10.07.2018 }

    Фітосанітарні процедури до об’єктів регулювання при ввезенні в Україну, включаючи методи інспектування та відбору зразків, здійснюються відповідно до порядку ввезення об’єктів регулювання в Україну.

    {Статтю 36 доповнено частиною сьомою згідно із Законом № 2501-VIII від 10.07.2018 }

    Оригінали фітосанітарного сертифіката та фітосанітарного сертифіката на реекспорт, видані державою-імпортером, визнаються в Україні у паперовій та електронній формах.

    {Статтю 36 доповнено частиною восьмою згідно із Законом № 2246-IX від 12.05.2022 }

    Попередня

    40/57

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст