Головна Сервіси для юристів ... Закони Про жертви нацистських переслідувань Стаття 6-6. Інші грошові виплати жертвам нацистських переслідувань Стаття 6-6. Інші грошові виплати жертвам нацистськ...

Стаття 6-6. Інші грошові виплати жертвам нацистських переслідувань

Про жертви нацистських переслідувань (ЗМІСТ) Інші закони
 • 290

  Переглядів

 • 290

  Переглядів

 • Додати в обране

  Особам, які мають право на отримання підвищення та/або надбавки до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, відповідно до цього Закону та щомісячної грошової виплати, передбаченої Законом України "Про щомісячну грошову виплату деяким категоріям громадян", виплата проводиться за однією з підстав за вибором особи.

  {Закон доповнено статтею 6 - 6 згідно із Законом № 2454-IX від 27.07.2022 }

  Попередня

  12/14

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст