Стаття 10. Правління Фонду

Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Члени Правління Фонду повинні відповідати вимогам цього Закону та нормативно-правових актів Національного банку України щодо професійних вимог до керівників фінансових установ та вимог до ділової репутації.

2. Правління Фонду здійснює управління поточною діяльністю Фонду.

3. До компетенції Правління Фонду належить вирішення всіх питань, пов’язаних з управлінням поточною діяльністю Фонду, крім питань, що належать до виключної компетенції Загальних зборів та Ради Фонду.

4. Правління Фонду підзвітне Раді Фонду та виконує її рішення.

5. Правління Фонду діє від імені Фонду в межах, встановлених цим Законом та Статутом Фонду.

6. Від імені Фонду контракт з головою Правління Фонду підписує голова Ради Фонду.

7. Розподіл повноважень між членами Правління Фонду здійснюється рішенням Правління Фонду.

8. Кожний член Правління Фонду має право вимагати проведення засідання Правління Фонду та вносити питання до його порядку денного.

9. Засідання Правління Фонду проводяться в міру необхідності з періодичністю, визначеною Статутом Фонду, але не рідше одного разу на місяць.

10. Повноваження членів Правління Фонду припиняються за рішенням Ради Фонду з одночасним прийняттям рішення про призначення нового голови Правління Фонду.

Попередня

10/19

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст