Головна Сервіси для юристів ... Закони Про електронні документи та електронний документообіг Стаття 8. Правовий статус електронного документа та його копії Стаття 8. Правовий статус електронного документа т...

Стаття 8. Правовий статус електронного документа та його копії

Про електронні документи та електронний документообіг (ЗМІСТ) Інші закони
 • 2561

  Переглядів

 • 2561

  Переглядів

 • Додати в обране

  Юридична сила електронного документа не може бути заперечена виключно через те, що він має електронну форму.

  Допустимість електронного документа як доказу не може заперечуватися виключно на підставі того, що він має електронну форму.

  Електронний документ не може бути застосовано як оригінал:

  1) свідоцтва про право на спадщину;

  2) документа, який відповідно до законодавства може бути створений лише в одному оригінальному примірнику, крім випадків існування централізованого сховища оригіналів електронних документів;

  3) в інших випадках, передбачених законом.

  Нотаріальне посвідчення цивільно-правової угоди, укладеної шляхом створення електронного документа (електронних документів), здійснюється у порядку, встановленому законом.

  Попередня

  8/18

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст