Головна Сервіси для юристів ... Закони Про друковані засоби масової інформації Стаття 11. Державна реєстрація друкованого засобу масової інформації Стаття 11. Державна реєстрація друкованого засобу ...

Стаття 11. Державна реєстрація друкованого засобу масової інформації

Про друковані засоби масової інформації (ЗМІСТ) Інші закони
 • 530

  Переглядів

 • 530

  Переглядів

 • Додати в обране

  Друкований засіб масової інформації може видаватися після його державної реєстрації.

  Державній реєстрації підлягають всі друковані засоби масової інформації, що видаються на території України, незалежно від сфери розповсюдження, тиражу і способу його виготовлення.

  Заяви про державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації подаються засновником (співзасновниками) до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації.

  {Частина третя статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5461-VI від 16.10.2012 }

  Забороняється державна реєстрація друкованого засобу масової інформації, назва якого містить символіку комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, символіку воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну.

  {Статтю 11 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 317-VIII від 09.04.2015 , в редакції Закону № 2265-IX від 22.05.2022 }

  Попередня

  12/44

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст