Головна Сервіси для юристів ... Закони Про добровільне об'єднання територіальних громад Стаття 6. Порядок підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад Стаття 6. Порядок підготовки проектів рішень щодо ...

Стаття 6. Порядок підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Про добровільне об'єднання територіальних громад (ЗМІСТ) Інші закони
 • 335

  Переглядів

 • 335

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Сільський, селищний, міський голова після прийняття відповідною радою рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад надсилає пропозицію про таке об’єднання сільському, селищному, міському голові суміжної територіальної громади.

  2. Сільський, селищний, міський голова суміжної територіальної громади забезпечує вивчення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення, яке проводиться протягом 30 днів з дня надходження такої пропозиції. Після завершення громадського обговорення пропозиція подається до відповідної ради на наступну сесію для прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника (представників) до спільної робочої групи або про відмову в наданні згоди.

  3. У разі прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад сільський, селищний, міський голова, який ініціював об’єднання, приймає рішення про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад та інформує про це Верховну Раду Автономної Республіки Крим, Раду міністрів Автономної Республіки Крим, відповідні обласну раду, обласну державну адміністрацію.

  Спільна робоча група формується з однакової кількості представників від кожної територіальної громади, що об’єднується.

  Утворення спільної робочої групи є початком процедури добровільного об’єднання територіальних громад.

  4. Спільна робоча група готує проекти відповідних рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

  Попередня

  6/14

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст