Головна Сервіси для юристів ... Закони Про добровільне об'єднання територіальних громад Стаття 5. Ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Стаття 5. Ініціювання добровільного об’єднання тер...

Стаття 5. Ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад

Про добровільне об'єднання територіальних громад (ЗМІСТ) Інші закони
 • 362

  Переглядів

 • 362

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Ініціаторами добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст можуть бути:

  1) сільський, селищний, міський голова;

  2) не менш як третина депутатів від загального складу сільської, селищної, міської ради;

  3) члени територіальної громади в порядку місцевої ініціативи;

  4) органи самоорганізації населення відповідної території (за умови представлення ними інтересів не менш як третини членів відповідної територіальної громади).

  2. Пропозиція щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад повинна, зокрема, містити:

  1) перелік територіальних громад, що об’єднуються, із зазначенням відповідних населених пунктів;

  2) визначення адміністративного центру об’єднаної територіальної громади та її найменування.

  3. Сільський, селищний, міський голова забезпечує вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення, яке проводиться протягом 30 днів з дня надходження такої пропозиції. Після завершення громадського обговорення пропозиція подається до відповідної ради на наступну сесію для прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника (представників) до спільної робочої групи.

  4. Порядок проведення громадського обговорення з питань, передбачених цим Законом, визначається сільською, селищною, міською радою.

  Попередня

  5/14

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст