Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" Стаття 2. Особливості правового режиму майна та земельних ділянок дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" Стаття 2. Особливості правового режиму майна та зе...

Стаття 2. Особливості правового режиму майна та земельних ділянок дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія"

Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Дитячі центри "Артек" і "Молода гвардія" не підлягають приватизації.

Майно, закріплене за дитячими центрами "Артек" і "Молода гвардія" на праві господарського відання, не підлягає відчуженню, а також передачі в оренду (крім передачі в оренду для розміщення аптечних кіосків, інженерно-технічних споруд зв'язку, банкоматів).

{Абзац другий частини першої статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1341-VI від 19.05.2009 }

2. Території, на яких розташовані дитячі центри "Артек" і "Молода гвардія", належать відповідно до природно-заповідного фонду загальнодержавного значення та рекреаційних земель з правом забудови виключно для задоволення потреб зазначених дитячих центрів відповідно до генерального плану їх розвитку, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

{Абзац перший частини другої статті 2 в редакції Закону № 871-VIII від 08.12.2015 }

Земельні ділянки розміром 216,6423 гектара (в тому числі 5,8249 гектара пляжної зони, 2,8 гектара колишнього пансіонату "Аю-Даг" із пляжною зоною), що надані у постійне користування дитячому центру "Артек", та розміром 33,9 гектара (в тому числі 0,95 гектара пляжної зони), що надані в постійне користування дитячому центру "Молода гвардія", належать до земель державної власності та не підлягають відчуженню.

{Абзац другий частини другої статті 2 в редакції Закону № 1341-VI від 19.05.2009 }

3. Дитячим центрам "Артек" і "Молода гвардія" забороняється виступати засновниками підприємств із змішаною формою власності, укладати договори про спільну (зокрема інвестиційну) діяльність, договори комісії, доручення, управління майном, концесії, наслідком яких може бути відчуження державного майна.

4. Забороняється встановлення сервітуту щодо майна, закріпленого за дитячими центрами "Артек" і "Молода гвардія" на праві господарського відання, а також щодо земельних ділянок, наданих цим дитячим центрам у постійне користування.

{Статтю 2 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 1341-VI від 19.05.2009 }

Попередня

2/3

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст