Стаття 3. Прикінцеві положення

Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Внести зміни до таких законів України:

{Підпункт 1 пункту 2 статті 3 втратив чинність на підставі Кодексу № 2755-VI від 02.12.2010 }

{Підпункт 2 пункту 2 статті 3 втратив чинність на підставі Кодексу № 2755-VI від 02.12.2010 }

3. Списати з дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" податковий борг, який виник на 31 січня 2009 року.

4. Борг дитячого центру "Артек" у сумі 16,2 млн гривень перед державним підприємством "Укрінвестбуд", що перебуває в управлінні Державного управління справами, вважати списаним з 31 січня 2009 року.

5. Заборонити будівництво житлових будинків на території дитячого центру "Артек" та визнати за необхідне відселення громадян, які проживають в уже споруджених будинках, з наданням їм компенсації у вигляді житлової площі із застосуванням коефіцієнта 1,5.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим вирішити в установленому порядку питання щодо відселення мешканців та у разі потреби знесення житлових будинків, розташованих на території дитячого центру "Артек".

6. Ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги, послуги з газо- та електропостачання, що використовуються для власних потреб дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія", встановлюються на рівні цін/тарифів для населення.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, Ялтинській та Одеській міським радам, Міністерству палива та енергетики України, Національній комісії регулювання електроенергетики України забезпечити прийняття відповідних рішень.

7. Об'єкти, збудовані дитячими центрами "Артек" і "Молода гвардія" у 2000-2008 роках, вважати такими, що введені в експлуатацію з дня набрання чинності цим Законом.

Міністерству регіонального розвитку та будівництва України, Міністерству з питань житлово-комунального господарства України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим видати встановлені законодавством документи про завершення будівництва зазначених об'єктів без застосування штрафних санкцій.

8. Держава здійснює покриття витрат дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" (на утримання об’єктів, оплату праці працівників, податків та інших обов’язкових платежів, комунальних послуг, послуг зв’язку, дератизації, дезінфекції, вивезення твердих побутових відходів, придбання паливно-мастильних матеріалів) в умовах особливого режиму роботи під час карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), на період скасування тематичних змін та до кінця місяця, в якому скасовано карантин, але не пізніше початку тематичної зміни, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

{Статтю 3 доповнено пунктом 8 згідно із Законом № 784-IX від 14.07.2020 }

Президент України

В.ЮЩЕНКО

м. Київ
3 лютого 2009 року
№ 906-VI


Попередня

3/3

Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст