Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій Стаття 17. Погодження ввезення в Україну технологій, придбання яких передбачається за бюджетні кошти Стаття 17. Погодження ввезення в Україну технологі...

Стаття 17. Погодження ввезення в Україну технологій, придбання яких передбачається за бюджетні кошти

Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій (ЗМІСТ) Інші закони
 • 329

  Переглядів

 • 329

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Погодження ввезення в Україну технологій проводиться під час закупівлі їх або їх складових за бюджетні кошти та з метою запобігання ввезенню морально застарілих технологій і таких, що можуть завдати шкоди навколишньому природному середовищу або здоров'ю людей, а також контролю за впровадженням ввезених технологій.

  2. Обов'язковою умовою погодження є проведення державної експертизи згідно із статтею 14 цього Закону.

  3. Уповноважений орган з питань реалізації державної політики у сфері трансферу технологій здійснює погодження ввезення технологій або їх складових після отримання висновку експертизи.

  4. Порядок погодження ввезення в Україну технологій або їх складових визначається Кабінетом Міністрів України.

  Попередня

  17/24

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст