Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державне оборонне замовлення Стаття 7. Укладення державних контрактів з оборонного замовлення Стаття 7. Укладення державних контрактів з оборонн...

Стаття 7. Укладення державних контрактів з оборонного замовлення

Про державне оборонне замовлення (ЗМІСТ) Інші закони
  • 1789

    Переглядів

  • 1789

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Укладення державних контрактів з оборонного замовлення здійснюється державними замовниками з урахуванням затверджених основних показників оборонного замовлення шляхом визначення на конкурентних засадах виконавців серед суб'єктів господарської діяльності, якщо інше не передбачено законами України "Про публічні закупівлі" та "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони" та цим Законом.

    {Частина перша статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1356-VIII від 12.05.2016 }

    2. Державні замовники здійснюють відбір виконавців з постачання (закупівлі) продукції, робіт і послуг:

    якщо їх закупівля за оборонним замовленням становить державну таємницю, - у порядку, передбаченому цим Законом;

    в інших випадках - у порядку, визначеному законами України "Про публічні закупівлі" та "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони".

    {Частина друга статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1356-VIII від 12.05.2016 }

    Державні замовники можуть розпочинати процедуру відбору виконавців після оприлюднення закону про Державний бюджет України на відповідний рік, виходячи з того, що державний контракт з ними буде укладено після затвердження Кабінетом Міністрів України основних показників оборонного замовлення. У разі відсутності відповідного закону на початок року державні замовники можуть розпочинати процедуру з 1 січня поточного року, якщо їх закупівля становить державну таємницю.

    {Частину другу статті 7 доповнено абзацом четвертим згідно із Законом № 1416-VIII від 14.06.2016 }

    3. У разі якщо закупівля продукції, робіт і послуг за оборонним замовленням становить державну таємницю, такі продукція, роботи і послуги закуповуються у суб'єктів господарювання, що зареєстровані як виробники продукції, робіт і послуг оборонного призначення, закупівлі яких становлять державну таємницю, без застосування конкурентних процедур.

    Порядок формування та ведення реєстру виробників продукції, робіт і послуг оборонного призначення, закупівлі яких становлять державну таємницю, визначається Кабінетом Міністрів України.

    У разі якщо закупівля продукції, робіт і послуг за оборонним замовленням становить державну таємницю, такі продукція, роботи і послуги можуть також закуповуватися у іноземних суб’єктів господарювання. Відбір таких виконавців здійснюється державним замовником без застосування конкурентних процедур на підставі обґрунтованих та документально підтверджених результатів маркетингових досліджень ринку продукції, робіт, послуг оборонного призначення.

    {Частину третю статті 7 доповнено абзацом третім згідно із Законом № 2672-VIII від 17.01.2019 }

    Порядок проведення маркетингових досліджень ринку продукції, робіт, послуг оборонного призначення затверджується Кабінетом Міністрів України.

    {Частину третю статті 7 доповнено абзацом четвертим згідно із Законом № 2672-VIII від 17.01.2019 }

    4. Державний контракт з оборонного замовлення укладається сторонами на основі типового державного контракту, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

    5. Порядок формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, якщо відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур, визначається Кабінетом Міністрів України.

    {Статтю 7 доповнено частиною п’ятою згідно із Законом № 1416-VIII від 14.06.2016 }

    Попередня

    7/13

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст