Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державне оборонне замовлення Стаття 12. Відповідальність за порушення законодавства про оборонне замовлення Стаття 12. Відповідальність за порушення законодав...

Стаття 12. Відповідальність за порушення законодавства про оборонне замовлення

Про державне оборонне замовлення (ЗМІСТ) Інші закони
 • 639

  Переглядів

 • 639

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі нецільового використання бюджетних коштів відповідальність несуть державні замовники згідно із законом.

  2. У разі невиконання або неналежного виконання оборонного замовлення винна сторона відшкодовує іншій стороні завдані нею збитки в порядку, передбаченому законом.

  3. У разі ухилення виконавця, визначеного в порядку, передбаченому частиною другою статті 7 цього Закону, від укладення державного контракту такий виконавець несе відповідальність згідно із законом.

  4. Спори, що виникають між державними замовниками і виконавцями щодо здійснення процедури закупівлі, під час укладення, виконання, внесення змін чи розірвання державних контрактів, а також спори, пов'язані з відшкодуванням завданих збитків, розв'язуються у судовому порядку.

  Попередня

  12/13

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст