Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Державне бюро розслідувань Стаття 25. Дисциплінарна комісія Державного бюро розслідувань Стаття 25. Дисциплінарна комісія Державного бюро р...

Стаття 25. Дисциплінарна комісія Державного бюро розслідувань

Про Державне бюро розслідувань (ЗМІСТ) Інші закони
  • 2294

    Переглядів

  • 2294

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Для розгляду питань застосування дисциплінарних стягнень до працівників Державного бюро розслідувань утворюється Дисциплінарна комісія у складі п’яти осіб. До складу Дисциплінарної комісії входять три особи, визначені Радою громадського контролю при Державному бюро розслідувань.

    Склад та положення про Дисциплінарну комісію Державного бюро розслідувань затверджуються Директором Державного бюро розслідувань.

    {Абзац другий частини першої статті 25 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2720-VIII від 16.05.2019 }

    2. Дисциплінарна комісія на підставі службового розслідування, що проводиться підрозділом внутрішнього контролю, складає висновок про наявність чи відсутність у діях працівника Державного бюро розслідувань дисциплінарного проступку та підстав для його притягнення до дисциплінарної відповідальності з визначенням рекомендованого виду дисциплінарного стягнення.

    3. На підставі рішення Дисциплінарної комісії стягнення на працівника центрального апарату Державного бюро розслідувань накладає Директор Державного бюро розслідувань; на працівника територіального управління - директор відповідного територіального управління Державного бюро розслідувань.

    Рішення директора територіального управління Державного бюро розслідувань про застосування дисциплінарного стягнення може бути оскаржено до Директора Державного бюро розслідувань або безпосередньо до суду. Рішення Директора Державного бюро розслідувань про накладання дисциплінарного стягнення може бути оскаржено безпосередньо до суду.

    {Частина третя статті 25 в редакції Закону № 305-IX від 03.12.2019 }

    4. Підставами для притягнення працівника Державного бюро розслідувань до дисциплінарної відповідальності є:

    1) невиконання чи неналежне виконання обов’язків;

    2) незаконне розголошення інформації з обмеженим доступом, що стала відома працівнику у зв’язку з виконанням ним своїх повноважень;

    3) перевищення своїх повноважень, якщо таке перевищення не містить складу кримінального або адміністративного правопорушення;

    {Пункт 3 частини четвертої статті 25 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

    4) публічне висловлювання, що є порушенням презумпції невинуватості;

    5) негативні результати перевірки на доброчесність або моніторингу способу життя працівника;

    6) порушення правил професійної етики;

    7) використання повноважень в особистих (приватних) інтересах або неправомірних особистих інтересах інших осіб;

    8) інші підстави, передбачені Законом України "Про державну службу" для працівників Державного бюро розслідувань, які є державними службовцями, Дисциплінарним статутом Національної поліції України для працівників Державного бюро розслідувань, які є особами рядового і начальницького складу, та Кодексом законів про працю України.

    {Статтю 25 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 305-IX від 03.12.2019 }

    Попередня

    28/34

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати