Головна Сервіси для юристів ... Закони Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні Стаття 3. Мета бухгалтерського обліку та фінансової звітності Стаття 3. Мета бухгалтерського обліку та фінансово...

Стаття 3. Мета бухгалтерського обліку та фінансової звітності

Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1147

  Переглядів

 • 1147

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Метою ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності є надання користувачам для прийняття рішень повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансовий стан та результати діяльності підприємства.

  {Частина перша статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2164-VIII від 05.10.2017 }

  2. Бухгалтерський облік є обов’язковим видом обліку, який ведеться підприємством. Фінансова, податкова, статистична та інші види звітності, що використовують грошовий вимірник, грунтуються на даних бухгалтерського обліку.

  3. Підприємства, які відповідно до цього Закону належать до мікропідприємств (крім підприємств, що становлять суспільний інтерес) та не зареєстровані платниками податку на додану вартість, можуть узагальнювати інформацію в регістрах бухгалтерського обліку без застосування подвійного запису.

  {Статтю 3 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 2756-VI від 02.12.2010 ; в редакції Закону № 2435-IX від 19.07.2022 }

  Попередня

  3/16

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст