Головна Сервіси для юристів ... Закони Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту Стаття 30. Міжнародне співробітництво з метою захисту прав біженців Стаття 30. Міжнародне співробітництво з метою захи...

Стаття 30. Міжнародне співробітництво з метою захисту прав біженців

Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту (ЗМІСТ) Інші закони
 • 484

  Переглядів

 • 484

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Україна співпрацює з іншими державами, Управлінням Верховного Комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців, іншими міжнародними організаціями з метою усунення причин виникнення проблеми біженців, поліпшення їх матеріального становища і вдосконалення правового статусу, а також повернення біженців у країну їх громадянської належності (підданства) або попереднього постійного проживання, а також у разі потреби їх переселення до інших країн у разі наявності відповідних міжнародних договорів.

  Попередня

  30/31

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст