Головна Сервіси для юристів ... Закони Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту Стаття 14. Правовий статус осіб, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту Стаття 14. Правовий статус осіб, яких визнано біже...

Стаття 14. Правовий статус осіб, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту

Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту (ЗМІСТ) Інші закони
 • 955

  Переглядів

 • 955

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Особи, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, користуються тими самими правами і свободами, а також мають такі самі обов'язки, як і громадяни України, крім випадків, установлених Конституцією та законами України, а також міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

  2. Особи, яких визнано біженцями в Україні, вважаються такими, які постійно проживають в Україні, з дня прийняття рішення про визнання їх біженцями.

  3. Особи, яких визнано особами, які потребують додаткового захисту, вважаються такими, які безстроково на законних підставах перебувають на території України.

  Попередня

  14/31

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст