Стаття 48. З’їзд аудиторів України

Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність (ЗМІСТ) Інші закони
  • 639

    Переглядів

  • 639

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Вищим органом управління Аудиторської палати України є з’їзд аудиторів України.

    2. З’їзди аудиторів України можуть бути черговими, повторними та позачерговими. Чергові з’їзди аудиторів України проводяться до 1 серпня кожного року.

    {Частина друга статті 48 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2597-IX від 20.09.2022 }

    3. Конкретна дата проведення з’їзду аудиторів України визначається рішенням Ради Аудиторської палати України. Якщо до 1 серпня поточного року Рада Аудиторської палати України не визначить дату проведення з’їзду аудиторів України, його проведення має право ініціювати Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю.

    {Частина третя статті 48 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2597-IX від 20.09.2022 }

    4. До виключної компетенції з’їзду аудиторів України належать такі питання:

    1) делегування аудиторів до Ради Аудиторської палати України та дострокового припинення їхніх повноважень;

    2) затвердження Статуту Аудиторської палати України, Положення про Раду Аудиторської палати України, Положення про Комітет з контролю якості аудиторських послуг, Положення про Секретаріат Аудиторської палати України, Положення про порядок складання кошторису Аудиторської палати України, Порядку скликання та проведення з’їзду, Регламенту з’їзду;

    {Пункт 2 частини четвертої статті 48 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2597-IX від 20.09.2022 }

    3) затвердження Положення про членські внески та визначення розміру членських внесків та інших платежів членів Аудиторської палати України, необхідних для виконання Аудиторською палатою України передбачених цим Законом повноважень;

    4) схвалення звітів голови Аудиторської палати України та членів Ради Аудиторської палати України;

    {Пункт 4 частини четвертої статті 48 в редакції Закону № 2597-IX від 20.09.2022 }

    5) схвалення звіту про виконання кошторису Аудиторської палати України;

    6) прийняття рішень про вступ Аудиторської палати України до міжнародних та інших організацій, про вихід із цих організацій.

    5. З’їзд може взяти до розгляду інші питання, що мають важливе значення для аудиторської діяльності, крім питань, які цим Законом віднесені до компетенції інших органів.

    6. Делегатами з’їзду аудиторів України є зареєстровані в Реєстрі аудитори.

    7. Аудитор особисто бере участь у з’їзді аудиторів України.

    {Частина сьома статті 48 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2597-IX від 20.09.2022 }

    8. З’їзд аудиторів України вважається правочинним за умови участі в його роботі не менше 20 відсотків загальної кількості делегатів з’їзду. У разі відсутності кворуму з’їзд аудиторів України визнається таким, що не відбувся. Протягом 30 календарних днів від призначеної дати проведення з’їзду, що не відбувся, Рада Аудиторської палати України приймає рішення про проведення повторного з’їзду аудиторів України. Повторний з’їзд аудиторів України проводиться в порядку, визначеному цим Законом для проведення чергового з’їзду.

    9. Рішення з’їзду аудиторів України приймаються простою більшістю голосів загальної кількості присутніх на з’їзді делегатів, крім випадків, передбачених цим Законом та Статутом Аудиторської палати України. Голосування на з’їзді аудиторів України за рішенням з’їзду може бути відкритим або таємним.

    10. Рішення з’їзду аудиторів України з питань делегування членів до Ради Аудиторської палати України або інших органів Аудиторської палати України приймаються таємним голосуванням.

    11. Позачергові з’їзди аудиторів України можуть бути скликані Аудиторською палатою України на вимогу професійних організацій аудиторів та бухгалтерів, які мають у своєму складі повноправними членами не менше 10 відсотків загальної кількості аудиторів, зареєстрованих у Реєстрі станом на 1 січня поточного року, а також Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю.

    {Частина одинадцята статті 48 в редакції Закону № 2597-IX від 20.09.2022 }

    12. У разі неможливості проведення з’їзду аудиторів України у зв’язку з запровадженням воєнного стану або встановленням обмежувальних заходів він може бути скликаний та проведений дистанційно за допомогою дистанційної електронної системи із використанням засобів електронної ідентифікації у порядку, визначеному Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю. У такому разі дистанційна електронна система має бути безпечною, захищеною та надійною.

    {Частина дванадцята статті 48 в редакції Закону № 2597-IX від 20.09.2022 }

    Попередня

    49/53

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати