Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Постанова ККС ВП від 19.02.2018 року у справі №902/751/12 Постанова ККС ВП від 19.02.2018 року у справі №902...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Постанова ККС ВП від 19.02.2018 року у справі №902/751/12

Державний герб України

Постанова

19 лютого 2018 року

м. Київ

справа № 902/751/12

провадження № 51-1084км18

Суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Маринич В. К., розглянувши касаційну скаргу прокурора, який брав участь у розгляді кримінальної справи судами першої та апеляційної інстанцій, на вирок Болехівського міського суду Івано-Франківської області від 11 липня 2016 року та ухвалу Апеляційного суду Івано-Франківської області від 02 грудня 2016 року щодо ОСОБА_2,

встановив:

Вироком Болехівського міського суду Івано-Франківської області від 11 липня 2016 року, залишеним без змін ухвалою Апеляційного суду Івано-Франківської області від 02 грудня 2016 року, ОСОБА_2 визнано невинуватим у пред'явленому обвинуваченні вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 124 КК України, та виправдано за відсутністю в його діянні складу злочину.

Постановою судді судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (далі - ВССУ) від 01 вересня 2017 року розглянуто касаційну скаргу прокурора на зазначені вище судові рішення та витребувано кримінальну справу щодо ОСОБА_2

Кримінальна справа щодо ОСОБА_2 надійшла до ВССУ 28 вересня 2017 року.

З урахуванням положень, передбачених пунктами 4, 6 § 3 розділу 4 Закону України від 03 жовтня 2017 року № 2147-VIII «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України Цивільного процесуального кодексу України Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» вказана кримінальна справа з касаційною скаргою прокурора передана до Касаційного кримінального суду.

Кримінальна справа щодо ОСОБА_2 надійшла до Верховного Суду 13 січня 2018 року.

Підстави, які перешкоджають призначенню справи до розгляду, відсутні.

Керуючись ч. 4 ст. 389 КПК України 1960 року та пунктами 11, 15 розділу ХІ «;Перехідні положення» КПК України,

постановив:

Призначити кримінальну справу щодо ОСОБА_2 до розгляду у касаційному порядку колегією суддів Першої судової палати Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду на 11 годину 27 березня 2018 року.

Про місце і час розгляду справи повідомити прокурора і учасників судового розгляду, зазначених у ст. 384 КПК України 1960 року.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя В. К. Маринич

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати