Головна Блог ... Новини Після 2 років розбирань ВККС таки рекомендувала звільнити скандального cуддю Бабенка Після 2 років розбирань ВККС таки рекомендувала зв...

Після 2 років розбирань ВККС таки рекомендувала звільнити скандального cуддю Бабенка

Відключити рекламу
Після 2 років розбирань ВККС таки рекомендувала звільнити скандального cуддю Бабенка - tn1_pislya_2_rokiv_rozbiran_vkks_taki_rekomenduvala_zvilniti_skandalnogo_cuddyu_babenka_5954ee229b33c.jpg

Після двох розбирань, Вища кваліфікаційна комісія суддів таки рекомендувала звільнити голову Черкаського обласного апеляційного суду Володимира Бабенка.

Справа щодо нього розглядалася з 2015 року.

Наразі суддя перебуває на лікуванні за кордоном. Він взяв відпустку і має намір перебувати в ній до 20 липня.

Причиною рішення ВККС про звільнення судді Бабенка стала низка прецедентів протягом 2012-2013 років.

Ще в 2015 рада ВККС визнала, що Бабенко порушив кодекс судової етики, коли вимагав від судді Сергія Бондаренка винести низку певних рішень. Після відмови Бондаренка виконувати їх, суддя Бабенко дозволив собі вжити публічні образи щодо нього.

Також раніше Бондаренко публікував аудіозапис розмов із Бабенком. З його слів, розмову було випадково записано на диктофон.

Згадайте новину: Судья Бондаренко год назад обнародовал записи угроз и указаний "как решать дело" председателя суда Бабенко, но никаких действий со стороны ВСЕХ органов не произошло

З розмови стає зрозуміло, що суддя Бабенко не ставить під сумнів законність рішення Бондаренка, проте називає його початком війни. Також в розмові можна почути погрози.

"Ти проявив велику неповагу до мене і до колективу... Я так розумію, ти оголосив мені війну. Усі нормальні люди, якось розуміють, є якась справа, якщо можемо допомогти, поможемо. Якщо не можемо, сіли, подумали і сказали людям, що в такому випадку нічого не вийде. А піти втіхаря, зробити маленьку пакость... То ти насолив не мені, а усім нам. Іди потім, домовся з ним за залу, бл*, за все інше... Ти свій ход зробив. Якщо ти висловив свою неповагу до нас, то тобі це все не пройде... Є дійсно такі моменти, де треба вивчити і подумати, як це правильно зробити. Ти кажеш: "Ні, ніхрєна. Якщо до керівництва хтось звертається, то це його проблеми"... Я ж тобі в житті нічого поганого не зробив, але вже двічі чи тричі просив: "Сергій Іванович, дорогий, ти ж суддя, ти ж в нашому колективі. Я тобі розповідаю, хто до мене звертається. Вивчи, будь ласка, що можна там зробити. Ти ж навмисно до мене не приходиш і виносиш рішення проти тих людей, про яких я говорю. Наступного разу я тобі взагалі не буду говорити. Навіть спеціально не буду говорити. Тоді побачимо, чим це закінчиться. Я ще й допоможу, щоб ти розумів. Такого нахабного ставлення до себе я терпіти не буду. А ти якось оприділись, що ти хочеш. Не подобається тобі цей колектив чи я особисто, можеш переводитись, звільнятись. Але гадити ось так я тобі все таки не дозволю…" (оприлюднив у соц. мережі юрист ГО "Автомайдан" Роман Маселко).

Слухайте аудиозапис: Розмова судді Сергія Бондаренка з головою Апеляційного суду Черкаської області Володимиром Бабенко

Зазначимо, Бондаренко звинуватив тоді свого керівника у вимаганні прийняти неправосудне рішення у справі ПАТ "Азот" до Яшан О.О. про виселення з службового приміщення.

Джерело: Юридичний ресурс "Протокол"

 • 1399

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1399

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст