Главная Блог ... Новости Після 2 років розбирань ВККС таки рекомендувала звільнити скандального cуддю Бабенка Після 2 років розбирань ВККС таки рекомендувала зв...

Після 2 років розбирань ВККС таки рекомендувала звільнити скандального cуддю Бабенка

Отключить рекламу
 - tn1_pislya_2_rokiv_rozbiran_vkks_taki_rekomenduvala_zvilniti_skandalnogo_cuddyu_babenka_5954ee229b33c.jpg

Після двох розбирань, Вища кваліфікаційна комісія суддів таки рекомендувала звільнити голову Черкаського обласного апеляційного суду Володимира Бабенка.

Справа щодо нього розглядалася з 2015 року.

Наразі суддя перебуває на лікуванні за кордоном. Він взяв відпустку і має намір перебувати в ній до 20 липня.

Причиною рішення ВККС про звільнення судді Бабенка стала низка прецедентів протягом 2012-2013 років.

Ще в 2015 рада ВККС визнала, що Бабенко порушив кодекс судової етики, коли вимагав від судді Сергія Бондаренка винести низку певних рішень. Після відмови Бондаренка виконувати їх, суддя Бабенко дозволив собі вжити публічні образи щодо нього.

Також раніше Бондаренко публікував аудіозапис розмов із Бабенком. З його слів, розмову було випадково записано на диктофон.

Згадайте новину: Судья Бондаренко год назад обнародовал записи угроз и указаний "как решать дело" председателя суда Бабенко, но никаких действий со стороны ВСЕХ органов не произошло

З розмови стає зрозуміло, що суддя Бабенко не ставить під сумнів законність рішення Бондаренка, проте називає його початком війни. Також в розмові можна почути погрози.

"Ти проявив велику неповагу до мене і до колективу... Я так розумію, ти оголосив мені війну. Усі нормальні люди, якось розуміють, є якась справа, якщо можемо допомогти, поможемо. Якщо не можемо, сіли, подумали і сказали людям, що в такому випадку нічого не вийде. А піти втіхаря, зробити маленьку пакость... То ти насолив не мені, а усім нам. Іди потім, домовся з ним за залу, бл*, за все інше... Ти свій ход зробив. Якщо ти висловив свою неповагу до нас, то тобі це все не пройде... Є дійсно такі моменти, де треба вивчити і подумати, як це правильно зробити. Ти кажеш: "Ні, ніхрєна. Якщо до керівництва хтось звертається, то це його проблеми"... Я ж тобі в житті нічого поганого не зробив, але вже двічі чи тричі просив: "Сергій Іванович, дорогий, ти ж суддя, ти ж в нашому колективі. Я тобі розповідаю, хто до мене звертається. Вивчи, будь ласка, що можна там зробити. Ти ж навмисно до мене не приходиш і виносиш рішення проти тих людей, про яких я говорю. Наступного разу я тобі взагалі не буду говорити. Навіть спеціально не буду говорити. Тоді побачимо, чим це закінчиться. Я ще й допоможу, щоб ти розумів. Такого нахабного ставлення до себе я терпіти не буду. А ти якось оприділись, що ти хочеш. Не подобається тобі цей колектив чи я особисто, можеш переводитись, звільнятись. Але гадити ось так я тобі все таки не дозволю…" (оприлюднив у соц. мережі юрист ГО "Автомайдан" Роман Маселко).

Слухайте аудиозапис: Розмова судді Сергія Бондаренка з головою Апеляційного суду Черкаської області Володимиром Бабенко

Зазначимо, Бондаренко звинуватив тоді свого керівника у вимаганні прийняти неправосудне рішення у справі ПАТ "Азот" до Яшан О.О. про виселення з службового приміщення.

Джерело: Юридичний ресурс "Протокол"

 • 1180

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1180

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст