Головна Сервіси для юристів ... Закони Основи законодавства України про охорону здоров'я Стаття 48. Штучне запліднення та імплантація ембріона Стаття 48. Штучне запліднення та імплантація ембрі...

Стаття 48. Штучне запліднення та імплантація ембріона

Основи законодавства України про охорону здоров'я (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Застосування штучного запліднення та імплантації ембріона здійснюється згідно з умовами та порядком, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я, за медичними показаннями повнолітньої жінки, з якою проводиться така дія, за умови наявності письмової згоди подружжя, забезпечення анонімності донора та збереження лікарської таємниці.

{Частина перша статті 48 із змінами, внесеними згідно із Законом № 997-V від 27.04.2007 }

Розкриття анонімності донора може бути здійснено в порядку, передбаченому законодавством.

Попередня

58/94

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст