Головна Сервіси для юристів ... Закони Основи законодавства України про охорону здоров'я Стаття 12. Охорона здоров'я-пріоритетний напрям державної діяльності Стаття 12. Охорона здоров'я-пріоритетний напрям де...

Стаття 12. Охорона здоров'я-пріоритетний напрям державної діяльності

Основи законодавства України про охорону здоров'я (ЗМІСТ) Інші закони
 • 381

  Переглядів

 • 381

  Переглядів

 • Додати в обране

  Охорона здоров'я - один з пріоритетних напрямів державної діяльності. Держава формує політику охорони здоров'я в Україні та забезпечує її реалізацію.

  {Дію частини другої статті 12 зупинено на 2004 рік згідно із Законом № 1344-IV від 27.11.2003 }

  {Дію частини другої статті 12 зупинено на 2003 рік згідно із Законом № 380-IV від 26.12.2002 }

  Державна політика охорони здоров'я забезпечується бюджетними асигнуваннями в розмірі, що відповідає її науково обгрунтованим потребам, але не менше десяти відсотків національного доходу.

  Попередня

  12/96

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст