Головна Сервіси для юристів ... Закони Основи законодавства України про охорону здоров'я Стаття 21. Податкові та інші пільги в сфері охорони здоров'я Стаття 21. Податкові та інші пільги в сфері охорон...

Стаття 21. Податкові та інші пільги в сфері охорони здоров'я

Основи законодавства України про охорону здоров'я (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Заклади охорони здоров'я, особи, які здійснюють підприємницьку діяльність в сфері охорони здоров'я, а також суб'єкти господарювання, що виробляють продукцію, необхідну для забезпечення діяльності закладів охорони здоров'я, користуються податковими та іншими пільгами, передбаченими законодавством.

Попередня

22/94

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст