Головна Юридичний світ ... Події Онлайн-вебінар від Микити Полатайко “Програмна продукція і ПДВ: чи є життя після відміни пільги?” Онлайн-вебінар від Микити Полатайко “Програмна про...

Онлайн-вебінар від Микити Полатайко “Програмна продукція і ПДВ: чи є життя після відміни пільги?”

07.03.2023
Переглядів : 373
 - 9707ea8d85fd9e559fe211fb6f5c7e99.png
Дата події
2023-03-09
Час проведення: 12:00-13:30
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
277грн
Online

Академія Консалтингового Бізнесу запрошує вас на ВЕБІНАР на тему: “Програмна продукція і ПДВ: чи є життя після відміни пільги?”

Вебінар відбудеться 9 березня о 12:00 (за Києвом)

Спікер: МИКИТА ПОЛАТАЙКО - співрозробник Дія.City, Best Lawyers 2018-2022 в сфері ІТ та технологій, Head of tech industry group в "Aequo", голова ІКТ-комітету Асоціації правників України.

Під час вебінару обговоримо:

  • Законопроект №7611 "Про внесення змін до підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо пролонгації особливостей оподаткування програмної продукції)".
  • Рішення про відміну пролонгації пільги ПДВ для постачання програмної продукції.
  • Вплив та наслідки відміни пільги ПДВ для ІТ-бізнесу. Практичні питання та шляхи вирішення ситуації.

Приєднуйтесь до вебінару, та отримайте відповіді на всі свої запитання від найкращого юриста в сфері ІТ та співрозробника Дія.Сіті -Микити Полатайко

Вартість участі всього 277 грн. Реєструйтесь за посиланням - ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ВЕБІНАР

373
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст