Головна Блог ... Консультації від юристів Новая форма заявления на отсрочку и как его заполнять Новая форма заявления на отсрочку и как его заполн...

Новая форма заявления на отсрочку и как его заполнять

Відключити рекламу
 - 6c66cdd3a369a2cdf8c76ab36bbced1a.jpg

Постановление КМУ № 930 16.08.2024 снова изменили форму заявления на отсрочку. В этой статье расскажу Вам основные моменты, на что нужно обратить внимание при заполнении этого заявления. Ну а также для удобства скину шаблон заявления.

Также рекомендую свое видео на тему заполнения заявления на отсрочку по ссылке: https://youtu.be/TvYfDYnyda0

Шапка заявления на отсрочку

После слова «Голові комісії» пишите название Вашего ТЦК и СП, к которому Вы приписаны. Если не знаете ФИО главы комиссии, то бегать и узнавать его не нужно. Просто пишите название Вашего ТЦК и СП и все.

Далее пишите Ваши реквизиты. Контактный телефон и почту пишите такие, по которым с Вами можно связаться реально.

Адрес места проживания в идеале должен совпадать с адресом Вашей прописки или регистрации как ВПО. Иначе возникнет вопрос, почему Вы вообще в этот ТЦК обратились. И если это адрес регистрации как ВПО, то копия справки о том, что Вы ВПО, должна быть приложена в перечне документов.

Заполняем текст заявления

Если в Вашем основании на отсрочку абзаца нет, то текст про абзац пропускаем и не заполняем. А просто пишем номер пункта и часть статьи.

К примеру, если Вы оформляете отсрочку по уходу за родителем, инвалидом 1, 2 группы и Вы у него единственный, больше никого нет, то это п. 13 ч. 1 статьи 23 Закона Украины «О мобилизационной подготовке и мобилизации».

Никаких дополнительных пояснений по типу, почему именно у Вас супер особенная ситуация и именно Вам нужно уделить особое внимание, добавлять не нужно.

Текст стандартный и его не меняем.

И дальше мы видим абзацы с галочками.

Если Вы подаете заявление об отсрочке по п. 9 по уходу за родителями жены, которые нуждаются в постоянном постороннем уходе, то Вы ставите первую галочку. Остальные пропускаете.

Но если Вы подаете заявление об отсрочке по п. 9 по уходу за Вашими собственными родителями или женой, мужем, ребенком, которые нуждаются в постоянном постороннем уходе, Вы никаких галочек не ставите ни тут, ни в других абзацах.

Если Вы подаете заявление об отсрочке по п. 13 по уходу за родителями или родителями жены, инвалидами 1 или 2 группы, и Вы у них единственный родственник, или все остальные инвалиды, со справками ЛКК или военнообязанные, то ставите галочку на втором абзаце.

Если Вы подаете заявление об отсрочке по п. 14 по уходу за родственниками второй или третьей степени родства, инвалидами 1 или 2 группы, то Вы ставите галочку на третьем абзаце.

В приложениях перечисляете все документы, которые Вы прилагаете как основание Вашей отсрочки от призыва. Их перечень зависит от Вашего основания на отсрочку и конкретных обстоятельств.

Также рекомендую свое видео на тему заполнения заявления на отсрочку по ссылке: https://youtu.be/TvYfDYnyda0

Голові комісії

(назва територіального центру комплектування та соціальної підтримки, відокремленого відділу територіального центру комплектування та соціальної підтримки, органу СБУ,відповідного підрозділу розвідувальних органів України)

громадянина

(власне ім’я та прізвище)

реєстраційний номер облікової картки

платника податків

адреса місця проживання

адреса електронної пошти

контактний номер телефону

ЗАЯВА

Я,,

(прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності), дата народження)

повідомляю, що є особою, яка на підставі абзацу (за наявності) пункту частини статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” не підлягає призову на військову службу під час мобілізації.

На підставі викладеного прошу розглянути мою заяву та оформити мені у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р.№560, довідку про відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації.

Про результати розгляду заяви та прийняте рішення прошу повідомити мені письмово за адресою, що зазначена у заяві.

Відсутність (зазначити потрібне):

□інших працездатних членів сім’ї, які зобов’язані та можуть здійснювати постійний догляд за батьком чи матір’ю дружини (чоловіка), у випадках, передбачених у пункті 9 частини першої статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”;

□ інших осіб, які не є військовозобов’язаними та відповідно до закону зобов’язані утримувати осіб, зазначених у пункті 13 частини першої статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”;

□інших членів сім’ї першого (першого та другого) ступеня споріднення особи з інвалідністю I або II групи, зазначеної у пункті 14 частини першої статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію

підтверджую.

Додаток:

(засвідчені копії документів, що підтверджують право на відстрочку)

20 р. (підпис) (власне ім’я та прізвище)”;

Автор консультации:  Тарасенко Вера

  • 2730

    Переглядів

  • 1

    Коментарі

  • 2730

    Переглядів

  • 1

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    На Московщині ПОВНІСТЮ ВІДСУТНЯ Українська Мова (1Ін. 4:2) в будь-яких проявленнях. На ТОТ України, обмоскалювачі-окупанти, язиком антихриста (1Ін. 4:3), ПОВНІСТЮ ЗНИЩИЛИ в тілах людей Духа Божого - Українську Мову. Москалі (преамбула та ч.1 ст.3 Конституції рф) відкритим текстом заявляють, що КОЛОНІАЛЬНИЙ язик - прояв "русскага мира" з дияволом - брехуном і людиновбивцею, Ін. 8:44. Саме тому ВІЙНА - москалізатори збройно "асвабаждают" від національних мов тіла людей, території від тіл людей, щоб поповнити ними пекло. Тобто, спочатку завірусовується, ЧУЖИЙ для всіх, бля-язик, за яким приходять ТАНКИ-асвабадітілі. А антихристи та антихристки окупованої України - НОСІЇ духа-язика антихриста тільки СМІЮТЬСЯ над вже загиблими й тими, кого СПІЛЬНО з псами моськами ВБЬЮТЬ у МАЙБУТНЬОМУ.

    31.08.2024 15:57

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні консультації

    Дивитись всі консультації
    Дивитись всі консультації
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст