Головна Блог ... Аналітична стаття Legal Tech Monitor.Estate запустив сервіс для спрощення аналізу документів і учасників будівництва Monitor.Estate запустив сервіс для спрощення аналі...

Monitor.Estate запустив сервіс для спрощення аналізу документів і учасників будівництва

Відключити рекламу
 - tn1_0_20951500_1634657750_616ee5d6332c3.jpg

В Україні з'явилась пошукова онлайн-система Pro.Monitor.Estate, яка збирає і пов'язує дозвільні та декларативні документи про об'єкт будівництва, а також надає основну інформацію про його учасників.

Юристи щодня витрачають години часу на збір інформації про об’єкти будівництва для того, щоб надати кваліфіковану відповідь клієнтам на одвічне питання: чи є ризики при інвестуванні в цю забудову? Тому команда Monitor.Estate, яка вже три роки займається онлайн сервісом у сфері нерухомості, випустила новий продукт для спрощення цього процесу.

“Ми відкриваємо нові перспективи для роботи з даними ринку нерухомості. Я як практикуючий юрист мріяв, коли стане можливо в два кліки отримати базову інформацію по об’єкту і суб’єкту будівництва, замість того, щоб по крихтах збирати її в реєстрах. Втілення мрії перевершило мої очікування, адже нам вдалось ще й пов’язати документи та юридичних осіб. Тепер зекономлений на зборі даних час зможу використати для більш творчих та експертних задач”, ‒ коментує співзасновник Monitor.Estate Володимир Копоть.

Pro.Monitor.Estate допомагає швидко знайти відповіді на популярні запитання:

 • що саме будується;
 • яке цільове призначення ділянки;
 • чи є дозвіл на будівельні роботи;
 • хто є замовником, підрядником, девелопером та проектувальником;
 • що вони ще будують і яка там історія;
 • хто відповідає за технічних нагляд;
 • скільки судових справ у пов'язаних з будівництвом юросіб;
 • скільки у них боргів тощо.

Щоб дізнатися інформацію про об’єкт будівництва, потрібно відшукати хоча б один його документ. Для цього достатньо ввести в рядок пошуку адресу, кадастровий номер або інші деталі (регіон, дату реєстрації документу, номер, тип об'єкта, частину ПІБ підрядника, замовника, проектувальника або особи, котра здійснює технічний нагляд) і далі натиснути на “Детальніше” у потрібній картці. Система групує пов'язані між собою документи, а також підсвічує дані про юросіб ‒ учасників будівництва (замовників, підрядників, девелоперів, проектувальників).

Кейс. Якщо відкрити картку документу про видачу дозволу на виконання будівельних робіт за певною адресою, то можна помітити в ній серед пов'язаних документів повернутий на доопрацювання сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів. А перейшовши в картку замовника ‒ побачити низку судових рішень, де компанія виступає відповідачем, та виконавчих проваджень, де вона є боржником.

Pro.Monitor.Estate стане у нагоді:

Юристам:

 • для швидкого пошуку даних про об'єкт нерухомості при оформленні угоди купівлі-продажу, інвестиційних угод тощо;
 • для пошуку клієнтів, які потребують послуги щодо оформлення дозвільних документів.

Агентам нерухомості та ріелторам:

 • для оцінки ризиків співпраці із забудовником та продажу об'єктів.

Страховим, фінансовим та консалтинговим компаніям:

 • для оцінки ризиків та перспектив при інвестуванні у нерухомість.

Аналітикам-урбаністам, журналістам та громадським активістам:

 • при дослідженні трендів ринку нерухомості;
 • при розслідуваннях історій скандальних або підозрілих забудов.

Про Monitor.Estate.

Команда Monitor.Estate з 2018 року надає сервіси для юридичного аудиту об’єктів нерухомості. Зокрема, автоматично формує звіт про житлові комплекси, який враховує ключові фактори ризиків на первинному ринку нерухомості, та відправляє його на електронну пошту. Формує юридичний звіт по вторинному житлу. Також надає такі юридичні послуги, як перевірка схеми фінансування та договору з забудовником, виклик юриста для підписання договору, юридична консультація телефоном та комплексна юридична перевірка забудовника. У 2021 році запустила пошукову онлайн-систему Pro.Monitor.Estate, яка пов'язує документи ДІАМ (колишнього ДАБІ) та надає інформацію про учасників будівництва.

 • 1031

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1031

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  Користуйтеся нашими сервісами для отримання юридичних послуг:

  Популярні аналітичні статті

  Дивитись усі статті
  Дивитись усі статті
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст