Головна Блог ... Новини Міграція до Британії стрімко впала після референдуму Міграція до Британії стрімко впала після референду...

Міграція до Британії стрімко впала після референдуму

Відключити рекламу
 - tn1_0_64494600_1503681079_59a05a379d7dd.jpg

Чистий приплив мігрантів до Великобританії за рік скоротився на чверть до мінімального за три роки рівня: після референдуму щодо "брекзиту" все більше громадян європейських країн виїжджають і все менше - приїжджають жити і працювати на острови.

Опубліковані в четвер дані про приріст імміграції - загальну кількість прибулих з вирахуванням тих, хто виїхав, - показали скорочення до 246 тисяч за рік (березень 2016 до березня 2017 року). Це, як і раніше, набагато перевищує обіцяні урядом консерваторів 100 тисяч на рік, але відчутно менше, ніж до референдуму щодо "брекзиту".

Джерело: ВВС Україна

Згадайте новину: Які закони може порушувати королева Великої Британії?

Свіжа порція статистики про міграцію - камінь спотикання британської внутрішньої політики - вперше містила точні дані про кількість тих, хто дійсно виїхав з країни. Великобританія перестала збирати їх в 1990-і і тільки зараз повернулася до цієї практики.

Вони розвіяли укорінений міф про студентські візи як ширму для масштабної нелегальної імміграції. З'ясувалося, що 97% тих, хто приїхали вчитися за візами, термін дії яких закінчився до березня 2017-го, вже покинули Великобританію, а в середньому 95% студентів або їдуть по закінченні університету, або отримують право залишитися в країні на інших підставах.

Європейці їдуть

Скорочення сальдо чистої міграції на чверть в основному забезпечили європейці: зі спаду на 81 тисячу за рік 51 тисяча припала на громадян ЄС.

як усе помінялося

Згадайте новину: Верховний суд Великої Британії заборонив уряду Британії починати "брекзит" без парламенту

Цифри ONS (Британської служби статистики) показують падіння імміграції з усіх країн, а також - ріст еміграції.

На тлі невизначеності щодо майбутнього статусу європейців у Британії і падіння курсу фунта стерлінгів до євро, злотого і інших валют різко зросла кількість охочих повернутися додому на схід ЄС: до Польщі, Чехії, Словаччини, Словенії, Естонії, Латвії, Литви та Угорщини.

"Ці дані показують, що референдум про вихід із ЄС вплинув на рішення людей приїхати до Великобританії або покинути її, особливо на європейців", - прокоментувало свою публікацію статистичне відомство.

У той же час там підкреслили, що поки що рано робити висновки про те, тимчасове це явище або довгостроковий тренд.

Найчастіше люди приїжджають до Великобританії на заробітки, випливає зі статистики. Однак тепер у більшості при перетині кордону вже є пропозиція про працевлаштування, тоді як число тих, хто приїжджає тільки шукати роботу, неухильно скорочується.

Згадайте новину: Палата лордів не затвердила законопроект про "брекзит"

"Не варто радіти цим цифрам, - прокоментував статистику Інститут директорів. - З урахуванням того, що безробіття перебуває на історично низькому рівні (4,5%), без трьох мільйонів мігрантів з ЄС країні загрожує гостра нестача робочої сили. З'явилися ознаки втрати привабливості Великобританії як місця для життя і роботи, і це викликає занепокоєння".

Тереза ​​Мей у минулому обіцяла скоротити сальдо міграції до десятків тисяч, однак колишній мінінстр фінансів Джордж Осборн стверджував, що інші члени уряду не вірять у те, що ці показники досяжні.

У свою чергу керівники великих компаній і організацій попереджають, що скорочення числа кваліфікованих мігрантів, які прибувають у країну, серйозно ускладнить роботу багатьох підприємств, зокрема, в національній системі охорони здоров'я.

Вспомните новость: Британия хочет выйти из-под юрисдикции Европейского суда после Brexit

 • 1334

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1334

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст