0
0
7
У середу, 8 липня, було уражено ключову точку входу електрики в окупований Крим з Російської Федерації, а також п’ять електропідстанцій, полігон і три РЛС. Про це повідомив у Telegram командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді (Мадяр).
За його словами, мова про ураження ключового обʼєкту прийому електроенергії енергомостом Кубань-Крим, як точки входу з материка РФ на окупований півострів.
"Довжина енергомосту - 14,5 км, прокладено у чотирьох підводних кабельних лініях. Уражений Перехідний пункт ПП-2 "Крим" приймає ці підводні кабелі та переводить їх у повітряні ЛЕП", - заявив Мадяр.
Він підкреслив, що протягом ночі в оперативній глибині окупанта у Криму та південній частині ТОТ Птахи СБС уразили 53 військові цілі.
Загалом, як зазначив командувач, 1-8 липня Птахи СБС відвідали вже 50 енерговузлів у Криму та південній частині ТОТ.
"Глибокого і тотального блекауту не минути", - наголосив він.
Ураження СБС в Криму: останні новиниЯк повідомляв УНІАН, Сили безпілотних систем ЗС України протягом двох діб уразили 19 танкерів з паливом, які перебувають під міжнародними санкціями. Йдеться про судна тіньового флоту Росії.
Працювали пілоти батальйону "Кайрос", який входить до складу 414-ї окремої бригади безпілотних систем "Птахи Мадяра", 413 окремого полку СБС "Рейд" та 1 окремого центру СБС.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
74
Коментарі:
0
Переглядів:
199
Коментарі:
0
Переглядів:
177
Коментарі:
0
Переглядів:
335
Коментарі:
0
Переглядів:
302
Коментарі:
0
Переглядів:
497
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2026 «Протокол». Всі права захищені.