Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінально-виконавчий кодекс України Стаття 57. Направлення засуджених до обмеження волі для відбування покарання Стаття 57. Направлення засуджених до обмеження вол...

Стаття 57. Направлення засуджених до обмеження волі для відбування покарання

Кримінально-виконавчий кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 663

    Переглядів

  • 663

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Особи, засуджені до обмеження волі, прямують за рахунок держави до місця відбування покарання самостійно. Уповноважений орган з питань пробації згідно з вироком суду вручає засудженому припис про виїзд до місця відбування покарання. Не пізніше трьох діб з дня одержання припису засуджений зобов'язаний виїхати до місця відбування покарання і прибути туди відповідно до вказаного в приписі строку.

    Уповноважений орган з питань пробації надсилає засудженому виклик, за яким він зобов’язаний з’явитися для вручення припису та ознайомлення з порядком і умовами відбування покарання.

    {Частину першу статті 57 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 1492-VIII від 07.09.2016 }

    {Частина перша статті 57 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1492-VIII від 07.09.2016 }

    2. З урахуванням особи та інших обставин кримінального провадження суд може направити засудженого до обмеження волі до місця відбування покарання у порядку, встановленому для осіб, засуджених до позбавлення волі. У цьому випадку засуджений звільняється з-під варти при прибутті до місця відбування покарання.

    {Частина друга статті 57 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4652-VI від 13.04.2012 }

    3. Засуджені, яким обмеження волі призначено відповідно до статей 82 і 389 Кримінального кодексу України, направляються виправною колонією чи уповноваженим органом з питань пробації до місця відбування покарання у порядку, передбаченому частинами першою і другою цієї статті.

    {Частина третя статті 57 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1492-VIII від 07.09.2016 }

    4. У разі невиїзду засудженого до місця відбування покарання без поважних причин або ухилення засудженого від отримання припису суд за поданням уповноваженого органу з питань пробації направляє засудженого до місця відбування покарання в порядку, встановленому для засуджених до позбавлення волі.

    Поважними причинами невиїзду засудженого після отримання припису до місця відбування покарання в призначений строк є хвороба та інші обставини, що фактично позбавляють його можливості своєчасно прибути за викликом і документально підтверджені.

    Належним підтвердженням отримання засудженим припису є його підпис про отримання припису.

    Ухиленням засудженого від отримання припису є його умисні дії, що унеможливлюють вручення припису персоналом уповноваженого органу з питань пробації та підтверджуються документально.

    {Частина четверта статті 57 із змінами, внесеними згідно із Законом № 901-VIII від 23.12.2015 ; в редакції Закону № 1492-VIII від 07.09.2016 }

    5. У разі неприбуття засудженого до обмеження волі до місця відбування покарання та в разі, якщо його місцезнаходження невідоме, уповноважений орган з питань пробації надсилає органам Національної поліції подання про оголошення його в розшук та подання до суду для вирішення питання направлення засудженого до місця відбування покарання в порядку, установленому для засуджених до позбавлення волі. Після затримання засуджений направляється до місця відбування покарання в порядку, встановленому для засуджених до позбавлення волі.

    {Частина п'ята статті 57 із змінами, внесеними згідно із Законом № 901-VIII від 23.12.2015 ; в редакції Закону № 1492-VIII від 07.09.2016 }

    6. Допускається переведення засудженого для подальшого відбування покарання з одного виправного центру до іншого для розміщення засудженого за місцем проживання його близьких родичів за наявності поважних причин, що перешкоджають подальшому перебуванню засудженого в цьому виправному центрі.

    Переведення засудженого для подальшого відбування покарання з одного виправного центру до іншого здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань та пробації, за поданням адміністрації виправного центру, погодженим з начальником відповідного територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань та пробації, та спостережною комісією.

    {Статтю 57 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 1492-VIII від 07.09.2016 }

    Попередня

    88/204

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст