Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінально-виконавчий кодекс України Стаття 40. Відповідальність засуджених до покарання у виді громадських робіт Стаття 40. Відповідальність засуджених до покаранн...

Стаття 40. Відповідальність засуджених до покарання у виді громадських робіт

Кримінально-виконавчий кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 269

  Переглядів

 • 269

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. За порушення порядку та умов відбування покарання у виді громадських робіт, а також порушення громадського порядку, за яке засудженого було притягнуто до адміністративної відповідальності, до нього уповноваженим органом з питань пробації може бути застосоване застереження у виді письмового попередження про притягнення до кримінальної відповідальності.

  {Частина перша статті 40 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1492-VIII від 07.09.2016 }

  2. Стосовно особи, яка ухиляється від відбування покарання у виді громадських робіт, уповноважений орган з питань пробації надсилає матеріали правоохоронним органам для відповідного реагування для вирішення питання про притягнення до кримінальної відповідальності відповідно до статті 389 Кримінального кодексу України.

  {Частина друга статті 40 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1492-VIII від 07.09.2016 }

  3. Ухиленням від відбування покарання у виді громадських робіт є:

  систематичне невиконання встановлених обов’язків, порушення порядку та умов відбування покарання, а також притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення, які були вчинені після письмового попередження;

  {Абзац другий частини третьої статті 40 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1492-VIII від 07.09.2016 }

  невихід більше двох разів протягом місяця на громадські роботи без поважних причин, а також допущення більше двох порушень трудової дисципліни протягом місяця, поява на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп'яніння.

  4. Засуджений до громадських робіт, розшук якого оголошено у зв'язку з ухиленням від покарання, затримується і конвоюється органом Національної поліції у порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законодавством.

  {Частина четверта статті 40 із змінами, внесеними згідно із Законами № 4652-VI від 13.04.2012 , № 901-VIII від 23.12.2015 }

  Попередня

  68/203

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст