Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінально-виконавчий кодекс України Стаття 46. Заходи заохочення і стягнення, що застосовуються до осіб, засуджених до виправних робіт Стаття 46. Заходи заохочення і стягнення, що засто...

Стаття 46. Заходи заохочення і стягнення, що застосовуються до осіб, засуджених до виправних робіт

Кримінально-виконавчий кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 1118

    Переглядів

  • 1118

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган щодо засуджених до покарання у виді виправних робіт може застосовувати заходи заохочення і стягнення, передбачені законодавством про працю.

    2. Уповноважений орган з питань пробації за зразкову поведінку і сумлінне ставлення до праці щодо засуджених може застосовувати такі заходи заохочення:

    {Абзац перший частини другої статті 46 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1492-VIII від 07.09.2016 }

    подання до суду матеріалів про умовно-дострокове звільнення засудженого від покарання;

    {Абзац другий частини другої статті 46 в редакції Закону № 1492-VIII від 07.09.2016 }

    зарахування часу щорічної відпустки у строк відбування покарання.

    3. Подання про умовно-дострокове звільнення засудженого від покарання надсилає до суду уповноважений орган з питань пробації з урахуванням характеристики засудженого, підготовленої власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом за місцем роботи засудженого.

    {Частина третя статті 46 в редакції Закону № 1492-VIII від 07.09.2016 }

    4. За порушення порядку та умов відбування покарання у виді виправних робіт уповноваженим органом з питань пробації до засудженого може застосовуватися застереження у виді письмового попередження про притягнення до кримінальної відповідальності.

    {Частина четверта статті 46 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1492-VIII від 07.09.2016 }

    5. Стосовно особи, яка ухиляється від відбування покарання у виді виправних робіт, уповноважений орган з питань пробації звертається до правоохоронних органів для відповідного реагування для вирішення питання про притягнення до кримінальної відповідальності відповідно до статті 389 Кримінального кодексу України.

    {Частина п'ята статті 46 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1492-VIII від 07.09.2016 }

    6. Ухиленням засудженого від відбування покарання у виді виправних робіт є:

    систематичне невиконання встановлених обов'язків;

    {Абзац другий частини шостої статті 46 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1492-VIII від 07.09.2016 }

    порушення порядку та умов відбування покарання;

    вчинення проступку, за який його було притягнуто до адміністративної відповідальності;

    допущення більше двох разів протягом місяця прогулів, а також більше двох порушень трудової дисципліни протягом місяця або поява на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп'яніння.

    7. Засуджений до виправних робіт, розшук якого оголошено у зв'язку з ухиленням від покарання, затримується і конвоюється органом Національної поліції у порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законодавством.

    {Частина сьома статті 46 із змінами, внесеними згідно із Законами № 4652-VI від 13.04.2012 , № 901-VIII від 23.12.2015 }

    Попередня

    76/206

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати