28.12.2015    Переглядів:  364
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Інвествувати в набори «Лего» рентабельніше ніж в золото або на фондовому ринку.

Інвествувати в набори «Лего» рентабельніше ніж в золото або на фондовому ринку. - investvuvati_v_nabori_lego_rentabelnishe_nig_v_zoloto_abo_na_fondovomu_rinku_568115d24e6bb.jpg

Набори конструктора “Лего” є більш вигідним інструментом для інвестицій, ніж золото або акції.

За останні 15 років у Великобританії інвестиції в акції з кошика FTSE 100 приносили щорічний дохід на рівні 4,1%, золото – 9,6%, депозити – 2,8% (дані компанії Hargreaves Lansdown). Водночас нерозпечатані набори “Лего” дорожчали на 12% щороку, а останнім часом – ще більше. Комплекти, які були випущені в 2014 році, зараз продаються на eBay на 36% дорожче оригінальної ціни.

Окремі набори, які колись продавалися за сотню фунтів, зараз коштують уже кілька тисяч. Наприклад, в 2007 році набір “Кафе на розі” (Cafe Corner) продавався за 90 фунтів, а зараз ціна на нього зросла до 2096 фунтів (2230% доходу для інвестора).

Найбільш популярні набори – ті, що пов’язані з “Зоряними війнами”. Наприклад, модель “Тисячолітнього Сокола” від 2007 року подорожчала з 342 фунтів до 2712-ти. Більше тисячі фунтів коштують також більш ранні моделі “Зірка смерті-2” і “Імперський зоряний руйнівник”.

Джерело: The Telegraph.

Згадайте новину: Марк Цукерберг с женой готовы отдать 99% акций Facebook для того чтобы изменить мир к лучшему 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: