Головна Юридичний світ ... Події ID Legal Group - партнер Українського Бізнес Форуму - Олег Добровольський, партнер ID Legal Group ID Legal Group - партнер Українського Бізнес Форум...

ID Legal Group - партнер Українського Бізнес Форуму - Олег Добровольський, партнер ID Legal Group

14.11.2018
Переглядів : 1566
 - 0_75815700_1542192673_5bebfe21b91ee.jpg
Дата події
2018-11-19
Час проведення: 08:30-18:10
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Локація : Конгрессно-выставочный центр «парковый» Парковая дорога, 16а
Показати на мапі

19 листопада в столичному Конгресно-виставковому центрі «Парковий» відбудеться масштабний щорічний захід «Український Бізнес Форум». Юридичне об’єднання ID Legal Group бере участь у заході в якості партнера. Про це повідомив Олег Добровольський, партнер юридичного об’єднання.

За його словами: «Форум - це професійна платформа для великого та середнього бізнесу в Україні, його корисно відвідати як власникам бізнесу, так і юристам, бухгалтерам, аудиторам. Наше юридичне об’єднання спеціалізується в галузі комплексного захисту бізнесу. В нас працюють фахівці в сферах права, податків, аудитори, бухгалтери і адвокати. Тому ми не могли оминути такий масштабний захід. На ньому ми не лише почуємо інших, але й гідно презентуємо себе».

Під час одноденного заходу заплановано 2 паралельні сцени, 4 панельних дискусії з представниками Мінфіну, НБУ, провідними юристами та аудиторами.

Головні теми Форуму: податок на виведений капітал: нюанси, можливості, обмеження; принципи оподаткування ПВК; оподаткування дивідендів, роялті, процентів, застосування ТЦУ; валютне регулювання, план BEPS в Україні та його вплив на ведення міжнародного бізнесу, тощо.

Український Бізнес Форум, організований CIS Wealth Conferences, відбудеться 19 листопада 2018 року. З деталями та програмою заходу Ви можете ознайомитись на сайті Форуму.

1566
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст