Главная Юридический мир ... События ID Legal Group - партнер Українського Бізнес Форуму - Олег Добровольський, партнер ID Legal Group ID Legal Group - партнер Українського Бізнес Форум...

ID Legal Group - партнер Українського Бізнес Форуму - Олег Добровольський, партнер ID Legal Group

14.11.2018
Просмотров : 1571
 - 0_75815700_1542192673_5bebfe21b91ee.jpg
Дата события
2018-11-19
Время проведения: 08:30-18:10
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Локация : Конгрессно-выставочный центр «парковый» Парковая дорога, 16а
Показать на карте

19 листопада в столичному Конгресно-виставковому центрі «Парковий» відбудеться масштабний щорічний захід «Український Бізнес Форум». Юридичне об’єднання ID Legal Group бере участь у заході в якості партнера. Про це повідомив Олег Добровольський, партнер юридичного об’єднання.

За його словами: «Форум - це професійна платформа для великого та середнього бізнесу в Україні, його корисно відвідати як власникам бізнесу, так і юристам, бухгалтерам, аудиторам. Наше юридичне об’єднання спеціалізується в галузі комплексного захисту бізнесу. В нас працюють фахівці в сферах права, податків, аудитори, бухгалтери і адвокати. Тому ми не могли оминути такий масштабний захід. На ньому ми не лише почуємо інших, але й гідно презентуємо себе».

Під час одноденного заходу заплановано 2 паралельні сцени, 4 панельних дискусії з представниками Мінфіну, НБУ, провідними юристами та аудиторами.

Головні теми Форуму: податок на виведений капітал: нюанси, можливості, обмеження; принципи оподаткування ПВК; оподаткування дивідендів, роялті, процентів, застосування ТЦУ; валютне регулювання, план BEPS в Україні та його вплив на ведення міжнародного бізнесу, тощо.

Український Бізнес Форум, організований CIS Wealth Conferences, відбудеться 19 листопада 2018 року. З деталями та програмою заходу Ви можете ознайомитись на сайті Форуму.

1571
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст