ID Legal Group - партнер Українського Бізнес Форуму - Олег Добровольський, партнер ID Legal Group

14.11.2018 | Организатор события: юридичне об'єднання ID Legal Group
ID Legal Group - партнер Українського Бізнес Форуму - Олег Добровольський, партнер ID Legal Group
19.11.2018
по запросу грн
Время проведения : 08:30-18:10
Оставить заявку на участие
Место проведения: Киев (Киевская обл.), Конгрессно-выставочный центр «парковый» Парковая дорога, 16а Показать на карте

19 листопада в столичному Конгресно-виставковому центрі «Парковий» відбудеться масштабний щорічний захід «Український Бізнес Форум». Юридичне об’єднання ID Legal Group бере участь у заході в якості партнера. Про це повідомив Олег Добровольський,  партнер юридичного об’єднання.

За його словами: «Форум - це професійна платформа для великого та середнього бізнесу в Україні, його корисно відвідати як власникам бізнесу, так і юристам, бухгалтерам, аудиторам. Наше юридичне об’єднання спеціалізується в галузі комплексного захисту бізнесу. В нас працюють фахівці в сферах права, податків, аудитори, бухгалтери і адвокати. Тому ми не могли оминути такий масштабний захід. На ньому ми не лише почуємо інших, але й гідно презентуємо себе».

Під час одноденного заходу заплановано 2 паралельні сцени, 4 панельних дискусії з представниками Мінфіну, НБУ, провідними юристами та аудиторами.

Головні теми Форуму: податок на виведений капітал: нюанси, можливості, обмеження; принципи оподаткування ПВК; оподаткування дивідендів, роялті, процентів, застосування ТЦУ; валютне регулювання, план BEPS в Україні та його вплив на ведення міжнародного бізнесу, тощо.

Український Бізнес Форум, організований CIS Wealth Conferences, відбудеться 19 листопада 2018 року. З деталями та програмою заходу Ви можете ознайомитись на сайті Форуму.

1
Нравится
  
222 Просмотров
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Название события
Текст описание события: