27.06.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  106
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Єврокомісія оштрафувала Google на 2,42 млрд євро

Причина штрафу - порушення антимонопольного законодавства ЄС

Європейська комісія оштрафувала інтернет-гігант Google на 2,42 млрд євро за зловживання домінантним положенням на ринку пошукових систем.

Вспомните новость: Google предложил пользователям платить деньги за просмотр сайтов без рекламы

«Google здійснив зловживання своїм домінуючим становищем на ринку пошукових систем, надавши нелегальну перевагу іншому продукту Google - сервісу з порівняння покупок», - йдеться у повідомленні.

Компанія повинна протягом 90 днів припинити такі дії або сплатити штрафні санкції в розмірі до 5% середньодобового обігу компанії Alphabet, головної компанії Google.

Вспомните новость: Google стал стоить 558 млрд $ и теперь это дороже чем Apple

«Але стратегія Google щодо сервісу з порівняння покупок полягала не лише в тому, щоб залучати клієнтів, зробивши свій продукт кращим, ніж у своїх конкурентів. Компанія Google зловживала своїм домінуванням на ринку пошукових систем, просуваючи власний сервіс з порівняння покупок в результатах пошуку, занижуючи конкурентів», - заявила єврокомісар Маргрет Вестагер.

Раніше повідомлялося. що інтернет-гіганту Google загрожує до 1 млрд євро антимонопольних штрафів від Європейської комісії.

2016 року компанію звинуватили у використанні домінантної мобільної операційної системи Android, щоб витіснити конкурентів.

Джерело: Главком

Вспомните новость: 15 цитат сооснователя Google Ларри Пейджа о лидерстве, инновациях и деньгах

2
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення