Головна Юридичний світ ... Події Дискусійний клуб «Legal Practice and Talk»

Дискусійний клуб «Legal Practice and Talk»

24.04.2019
Переглядів : 1691
 - 0_69158400_1556029170_5cbf1ef2a8ddc.jpg
Дата події
2019-05-29
Час проведення: 10:00-14:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
1грн
Локація : Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil (вул. Братська, 17-19)
Показати на мапі

З 1 січня 2019 року перестав діяти мораторій на перевірки. В першу чергу це стосується податкових перевірок. Якщо Вам цікаво: за якими ознаками відбирають до перевірки підприємства, хто і про що має спілкуватися з інспектором під час перевірки, апеляційне та судове оскарження результатів, а також в яких випадках вам потрібний вже не просто юрист, а адвокат, - то наш захід саме для Вас.

До того ж Ви дізнаєтеся про перші наслідки валютної лібералізації «Валютна лібералізація: 100 днів реальності», а також про те що ж все таки чекає спрощену систему оподаткування і яке місце в ній займає ІТ галузь.

Комітет ААУ з податкового права та юридичне об’єднання ID Legal Group запрошують всіх бажаючих на Дискусійний клуб «Legal Practice and Talk».

Генеральні партнери - Асоціація адвокатів України та юридичне об’єднання ID Legal Group.

Партнер - Київське територіальне відділення Асоціації платників податків України.

Інформаційні партнери: ЮРЛІГА та Всеукраїнський бухгалтерський клуб.

Захід відбудеться 29 травня 2019 року о 10:00

Місце проведення: Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil (вул. Братська, 17-19)

Кількість місць обмежена, реєстрація обов’язкова.

НАША МЕТА - практична дискусія, під час якої ви зможете поставити питання чи поділитися власною проблемою та отримати практичну відповідь від наших спікерів. Legal Practice and Talk - це досвід, живе спілкування та обмін практиками.

https://id-legalgroup.com/ua/novosti/Legal-Practice-and-Talk

1691
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст