Главная Юридический мир ... События Дискусійний клуб «Legal Practice and Talk»

Дискусійний клуб «Legal Practice and Talk»

24.04.2019
Просмотров : 1690
 - 0_69158400_1556029170_5cbf1ef2a8ddc.jpg
Дата события
2019-05-29
Время проведения: 10:00-14:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
1грн
Локация : Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil (вул. Братська, 17-19)
Показать на карте

З 1 січня 2019 року перестав діяти мораторій на перевірки. В першу чергу це стосується податкових перевірок. Якщо Вам цікаво: за якими ознаками відбирають до перевірки підприємства, хто і про що має спілкуватися з інспектором під час перевірки, апеляційне та судове оскарження результатів, а також в яких випадках вам потрібний вже не просто юрист, а адвокат, - то наш захід саме для Вас.

До того ж Ви дізнаєтеся про перші наслідки валютної лібералізації «Валютна лібералізація: 100 днів реальності», а також про те що ж все таки чекає спрощену систему оподаткування і яке місце в ній займає ІТ галузь.

Комітет ААУ з податкового права та юридичне об’єднання ID Legal Group запрошують всіх бажаючих на Дискусійний клуб «Legal Practice and Talk».

Генеральні партнери - Асоціація адвокатів України та юридичне об’єднання ID Legal Group.

Партнер - Київське територіальне відділення Асоціації платників податків України.

Інформаційні партнери: ЮРЛІГА та Всеукраїнський бухгалтерський клуб.

Захід відбудеться 29 травня 2019 року о 10:00

Місце проведення: Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil (вул. Братська, 17-19)

Кількість місць обмежена, реєстрація обов’язкова.

НАША МЕТА - практична дискусія, під час якої ви зможете поставити питання чи поділитися власною проблемою та отримати практичну відповідь від наших спікерів. Legal Practice and Talk - це досвід, живе спілкування та обмін практиками.

https://id-legalgroup.com/ua/novosti/Legal-Practice-and-Talk

1690
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст